Porovnání cen elektřiny a plynu na jednom místě

Porovnání cen elekřiny
alsen / Pixabay

Nevíte, zda neplatíte za elektrickou energii a plyn více, než je nezbytně nutné? Chcete si tuto skutečnost ověřit a spočítat si, na kolik vás vyjdou roční náklady za vytápění, případně ohřev vody? Tak to je pro vás naše srovnání cen elektřiny a plynu správným řešením. Na základě vašich zadaných informací vás budeme informovat o tom, zda můžete náklady za energii změnou dodavatele snížit. Jednoduchý nástroj porovnání cen elektřiny a plynu vás může opravdu překvapit.

1. ledna 2006 nastal zlom

Od prvního ledna roku 2006 vstoupil v platnost nový zákon, díky kterému si každý obyvatel České republiky může vybrat svého dodavatele elektřiny a plynu. Díky této zajímavé změně můžete ušetřit nemalé částky, které se mohou za rok vyšplhat až několika tisícům. Můžete si tak vybrat dodavatele elektřiny a plynu dle svých představ i potřeb a ušetřit vskutku zajímavé peníze, které lze investovat někde jinde a efektivněji.

Jak zjistit, zda změnit dodavatele elektřiny a plynu?

Naše jednoduché srovnání cen elektřiny a plynu vás může opravdu (ne)mile překvapit. Vidíte zde jednoduchý formulář, který vám po vyplnění zodpoví základní otázky: „Můžu na spotřebě elektřiny a plynu ušetřit? Neplatím za plyn a elektřinu příliš mnoho? Můžu někde platit méně?“ Stačí zadat informace o vašem současném dodavateli elektřiny a plynu, o tom zda jste podnikatelem, nebo domácností a také údaje o spotřebě a jističi. Na základě těchto vstupních dat můžeme vyvodit velmi zajímavé závěry a případně doporučit nového dodavatele

Nevíte si rady se změnou dodavatele?

Samotná změna dodavatele je vcelku kosmetickou záležitostí. Stačí zavolat novému dodavateli, od kterého následně obdržíte smlouvu k podepsání. Veškeré další záležitosti se vás již netýkají. Smlouva s bývalým dodavatelem bude vypovězena vaším novým dodavatelem. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!