Bude pro vás výhodná změna dodavatele elektřiny?

Změna dodavatele elekřiny
PublicDomainPictures / Pixabay

Pro koho je vhodná změna dodavatele elektřiny? Pro všechny, kteří chtějí ušetřit nemalé náklady spojené s elektrickou energií. Každý den se na nás valí zprávy o tom, kde co podražilo – benzín a nafta, potraviny, kosmetika, léky, knihy a školní pomůcky. Ale také služby, lékařská péče, zábava, i ceny elektřiny. Průměrná cena elektřiny vzrostla v roce 2011 až o neuvěřitelných 4,6 %! A to se na ročních nákladech musí projevit. Pokud jste se stali i vy obětí nevýhodných sazeb na elektrickou energii, měli byste tento fakt změnit.

Změna dodavatele elektřiny snadno a rychle

Na našem webu naleznete jednoduché srovnání cen elektřiny, které vás může informovat o tom, zda neplatíte za elektrickou energii více, než musíte. Pokud se tento fakt potvrdí, je změna dodavatele elektřiny více než potřebná. A jak můžete svého současného dodavatele elektrické energie změnit? Návod je velmi jednoduchý. Stačí zavolat novému dodavateli, kterého vám na základě vašich vstupních údajů doporučíme a domluvit se s ním na přechodu. V nejbližších dnech vám bude doručena smlouva, kterou je nutno podepsat a spolu s plnou mocí (omezenou pouze na úkony v souvislosti s přechodem k novému dodavateli) ji budoucímu dodavateli doručíte. Ten za vás vyřeší veškeré další úkony a vy začínáte šetřit.

A komu se změna dodavatele elektřiny opravdu vyplatí?

Jedná se především o starší rodinné domy nebo chaty a rekreační chalupy, které nemají potřebné (nebo nedostatečné) izolační prvky a elektřinu používají jak k samotnému vytápění celého objektu, tak k ohřevu vody. Pokud do této skupiny klientů patříte i vy, rozdíl ve spotřebě a následně platbě za elektrickou energii určitě pocítíte. Neplaťte za spotřebovanou elektrickou energii více, než musíte, šetřete na správném místě a změňte svého nevýhodného dodavatele třeba ještě dnes!